Бесплатна презентација на 02 Дек 2012

Почитувани,

Ве информираме дека на ден 02-ри(втори) Декември (недела) во 15:00h, во
Клуб на Новинари -- Скопје (позади Соборен Храм) ќе се одржи
бесплатна презентација на г-дин Чешелкоски на тема: “КАКО ДА
ЗАРАБОТИТЕ НА ИНТЕРНЕТ“.

Поради големиот интерес ве молиме што
поскоро да си резервирате место преку СМС порака на 070 30 38 31,
доколку не сте го сториле тоа досега.

Системот не испраќа повратна потврдна порака.

Ви Благодариме.

Mirko Ceselkoski
mceselko@gmail.com
Mirko Ceselkoski

Comments

19 thoughts on “Бесплатна презентација на 02 Дек 2012

 1. Goran

  Se prijaviv za bezplatnata prezentacija na 02 Dekemvri 2012, kako ke bidam informiran dali ke mozam da prisustvuvam na istata?

  1. admin ( Post author )

   Системот не испраќа повратна порака, доволно е да испратите порака и вашето место е резервирано!

 2. igor

  Ako e ova samo za Skopje ,togas treba i vo drugi gradovi da odrzuvate vakvi prezentacii…primer Bitola.

  1. admin ( Post author )

   Zdravo Игор….

   Najdobro e da dojdete na prezentacijata vo nedela i ke mozete da prasate bukvalno se.. doagaat luge od cela Makedonija!
   Tamu prezentiram bukvalno se …statistika i zarabotka na mnogu moi sajtovi..

   Ova ne e metod ne e multi-level-marketing…i ne se bazira na ekonomijata na Makedonija. (isto taka ne e bogatenje preku nok…)
   Se odnesuva na kreiranje na svoj sopstven website, i popularizacija na istiot so site najnapredni i najsoodnvetni metodi, odnosno gradime websajt (zaedno istrazuvame dali temata e profitabilna so soodvetni alatki) a temata e odbrana otkatko po detalna konsulatacija so sekoj.
   Znaci sekoj dobiva tematski medium, koj i visoko profitabilen, raboti na temata, pisuva tekstovi i go promovira sajtot so poznati metodi.

   Prvite pari posle 3-4 meseci…i se skalira do taa brojka, (koja e konzervativno dadena…obicno e mnogu povisoka)

   toa e vo osnova mojata metoda,
   A jas se zanimavam so interenet marketing od 2000 godina…

   Povelete na prezentacijata pa ke diskutirame..

   pozdrav
   Mirko Ceselkoski

 3. Jas se bavam so internet marketing article marketing i optimiziranje na web strani okolu 3 godini i bi sakal da prisustvuvam na prezentacijata. Prativ SMS no ne dobiv povratna poraka, Kako da znam deka ce imam rezervirano mesto

  1. admin ( Post author )

   ДОВОЛНО Е ДА ИСПРАТИТЕ SMS ПОРАКА И РЕЗЕРВАЦИЈАТА Е АКТИВИРАНА!
   ОВА ВАЖИ ЗА СИТЕ….!

   Пријатен ден,
   Мирко

 4. Tanja K.

  Izvinete, no ako ne sum vo moznost da dojdam na prezentacijata, dali ke go ima vaseto predavanje nekade na internet za da go poglednam. Pozdrav

  1. admin ( Post author )

   Zdravo Тања….

   Najdobro e da dojdete na prezentacijata vo nedela i ke mozete da prasate bukvalno se.. doagaat luge od cela Makedonija!
   Tamu prezentiram bukvalno se …statistika i zarabotka na mnogu moi sajtovi..

   Prezentacii ima samo vo Skopje!

   Ova ne e metod ne e multi-level-marketing…i ne se bazira na ekonomijata na Makedonija. (isto taka ne e bogatenje preku nok…)
   Se odnesuva na kreiranje na svoj sopstven website, i popularizacija na istiot so site najnapredni i najsoodnvetni metodi, odnosno gradime websajt (zaedno istrazuvame dali temata e profitabilna so soodvetni alatki) a temata e odbrana otkatko po detalna konsulatacija so sekoj.
   Znaci sekoj dobiva tematski medium, koj i visoko profitabilen, raboti na temata, pisuva tekstovi i go promovira sajtot so poznati metodi.

   Prvite pari posle 3-4 meseci…i se skalira do taa brojka, (koja e konzervativno dadena…obicno e mnogu povisoka)

   toa e vo osnova mojata metoda,
   A jas se zanimavam so interenet marketing od 2000 godina…

   Povelete na prezentacijata pa ke diskutirame..Nema nisto vo digitalna forma za distrubucija!

   pozdrav
   Mirko Ceselkoski

 5. Miroslav

  Zaboraviv,vo toj period ce bidam otsaten od Skopje,zdravje druga prilika…izvinete me….Pozeluvam uspeh na vasata prezentacija,koja sto navistina vo ovaa momentalna ekonomska teska situacija,privlekuva golemo vnimanie i treba navistina da i ‘se dade znacenje od licen interes…..zravi i zivi i ‘se gledame druga prilika

 6. Cvetanka

  Zdravo,
  Me interesira dali e ova samo za informatticari ili web dizajneri i dali se ogranicuva na odredena vozdrast
  blagodaram

  1. admin ( Post author )

   Не…оваа обука одговара за сите возрасни групи и професии…!
   Повелете на презентација па ќе дискутираме!

   1. Vangelica Curry

    Jas ne ziveam vo Makedonija no bi sakala da zarabotuvam na internet dali mozete da mi pomognete se naogam vo Anlija.

    1. admin ( Post author )

     Ќе добиете интересни новости по е-маил..

     Ви благодарам,
     Мирко

 7. Камелија

  Би сакала да прашам, пошто не сум во можност да присуствувам на 02( Недела) Кога би била наредната презентација и каде?

  1. admin ( Post author )

   Наредна презентација ќе има некаде во Февруари, но сеуште е рано да се каже!

 8. nikica

  Почитуван г.Мирко ,
  Сево ова изгледа многу реално,примамливо,интересно и интригантно. Искрено , ме интересира која е причината и целта да бесплатно би учел некого како да профитира и кој е твојот бенефит од тоа? Малку ми е невистинито зошто би сакал своето знаење да го делиш со друг бесплатно, а потоа тој да го работи истото што и ти би го работел.

  1. admin ( Post author )

   Повели на презентација ќе дискутираме и ќе можете да прашате се што ве интересира во живо…

   Пријатна вечер
   Мирко

 9. Никола

  Само на 02ри ли ќе се случува оваа презентација или ќе има пак во скоро време?

  1. admin ( Post author )

   Наредна презентација ќе има некаде во Февруари, но сеуште е рано да се каже…!

Leave a Reply