Бесплатна презентација на 02 Февруари 2013

Почитувани,

Ве информираме дека на ден 02-ти(втори) Февруари (сабота) во 12:00h, во
Клуб на Новинари -- Скопје (позади Соборен Храм) ќе се одржи
бесплатна презентација на г-дин Чешелкоски на тема: “КАКО ДА
ЗАРАБОТИТЕ НА ИНТЕРНЕТ“.

Поради големиот интерес ве молиме што
поскоро да си резервирате место преку СМС порака на 070 30 38 31,
доколку не сте го сториле тоа досега.

Системот не испраќа повратна потврдна порака.

Ви Благодариме.

Mirko Ceselkoski
mceselko@gmail.com
Mirko Ceselkoski

Comments

10 thoughts on “Бесплатна презентација на 02 Февруари 2013

 1. Stefan

  welcome

  1. Milica

   Hello
   I’m glad that something like this exists in Skopje!!

 2. Zdrave Kolev

  Zdravo ! Sakam da prisustvuvam na besplatnata prezentacija na 02. o2. 2013g. Pozdrav !

  Vaseto mesto e rezervirano!

  Pozdrav
  Mirko

  1. Zdrave Kolev

   Blagodaram ! Se gledame utre !

 3. Igor

  Dali imam rezervirano za utre.pozzzz

  1. admin ( Post author )

   Da imate rezervirano..

   Pozdrav
   Mirko

 4. cena

  Dali ima slobodno mesto za utre ( nedela- 03.02.), i kolku casa trae predavanjeto. Pozdrav.

  1. admin ( Post author )

   So vas veke se cuvme…

   Golem pozdrav
   Mirko

 5. Boda

  kako bi mozela da zemam akontivno uchestvo i chlenstvo , dali e potrebno da poseduvam elektronska kreditna kartichka?

  Blagodaram.

  1. admin ( Post author )

   Ne…ne mora da poseduvate kreditna karticka!

Leave a Reply