Квалитетна хостинг услуга

За оваа хостинг компанија нема да трошам премногу зборови. Одлични се, таму ги хостирам сите мои сајтови (преку 120 домаини) на 2 dedicated сервери.

Одговарот за подршка стигнува во рок од 5 минути, без разлика дали е нова година, Божик или викенд.

Едноставно професионалци кои си ја знаат работата, а цените се одлични и пристапни за секого.

Comments

10 thoughts on “Квалитетна хостинг услуга

 1. Zdravo,

  dali moze da ja objavite listata od preku 120 domaini, mnogu sum zainteresiran da ja poglednam vasata rabota, a voedno i da go proveram hostingot koj go preporacuvate.

  So pocit,
  Boko

  1. admin ( Post author )

   Такви детални информации се достапни само за посетителите на Обуката за Интернет Маркетинг и Бизнис!

   Ви благодарам,
   Мирко Чешелкоски!

 2. emran

  Zdravo dali moe da znam koga ke pocne obukat za marketing ??

  so pocit emran

  1. admin ( Post author )

   Моментално функционираат 4 групи по 4 луѓе,
   нови групи ќе започнат некаде за 2 недели..!

 3. Zivko

  Edno prasanje koe ne e povrzano so ovoj post za hostot. Sto imas da kazas za PTC (Pay-to-Click) saitovite? Dali navistina kompaniite plakjaat. Jas sum clen na CLIXSENCE i na NEOBUX. Dali se ovie dobri sajtovi? Fala odnapred…

  Pozdrav,
  Zivko

  1. admin ( Post author )

   Iskreno ne sum rabotel so tie platformi i ne mozam da komentiram. Sm slusnal sekakvi prikazni!

   Golem pozdrav
   Mirko

 4. Daniela

  kako da zarabotam mnogu bez maka. Koja e najdobitna kombinacija za 7 na loto.

  1. admin ( Post author )

   Bez maka nema zarabotka…!

 5. pece

  a kako se odviva obukata za marketing vo nekoja prostorija kaj sto ke prisustvuvas ti ili preku net ????

  1. admin ( Post author )

   Poveli slobodno informiraj se na 070 30 38 31..!
   Pozdrav
   Mirko

Leave a Reply